Kuantum Rezonans Manyetik Analyzer çeşitli sağlık durumlarını göstermek için ultrason, nükleer manyetik rezonans ya da radyografi kullanmada vücudumuzu test etme imkanı sunar. Çoklu sağlık göstergeleri dakika içinde elde edilebilir. Bu analiz yöntemi, zaman ve enerji tasarrufu için tasarlanmıştır. Analiz sisteminin veritabanı yüksek analiz hassasiyeti ile çalışır.
Kuantum vücut analiz patolojik değişimleri belirti vermeden yakalayarak hastalık oluşmadan tedbir alınmasına imkan verir, çeşitli kronik hastalıkları önlemek için etkin bir yöntemdir.
Test sonucunda hastalığın habercisi olan belirtileri tahmin edebilirsiniz. Kuantum analizör testi, çeşitli kronik hastalıkları önlemek için etkin bir yöntemdir.

Analiz prensibi insan vücudunun sürekli olarak yenilenen büyüyen gelişen çok sayıda hücreden oluşmaktadır. Her saniye bölünen hücrelerimiz bölünme ve yenileme sürecinde, hareketli ve kesintisiz elektromanyetik dalgalar yayar. Yüksek hızda durmadan değişen bir hücrenin temel birimi olarak çekirdek ve çekirdek dışı elektronların hareketleri elektromanyetik dalgalar oluşturur.

Kuantum rezonans manyetik analiz yöntemi doğru ve non-invaziv hızlı spektral test yöntemdir. Elde ettiği başarılı sonuçlar koruyucu tıbbı tamamlayıcı özelliktedir. Avucunuzla sensör tutarak, çeşitli vücut sistemleri ile ilgili bilgiler bir dakika içinde alınır.
35 farklı sağlık raporları verebilmektedir
Kardiyovasküler ve Serebroyaks
Gastrointestinal
Karaciğer
Kalın Bağırsak
Safra Kesesi
Pankreas
Böbrek
Akciğer
Beyin Sinir
Kemik Hastalıkları
Kemik Yoğunluğu
Romatizmal Kemik Hastalıkları
Kemik Büyüme İnde
Kan Şekeri
Eser Element
Vitamin
Amino Asit
Koenzim
Endokrin Sistem
İmmün Sistem
Vücut Toxin
Ağır Metal
Temel Fizik Durum
Alerji
Obezite
Cilt
Göz
Kollejen
Kanal ve Kolleteral
Kalp ve Beyin
Kan Lipidler
Prostat
Erkek /Cinsel Fonksiyonları / Kadin Cinsel Organlari
Sperm ve Semen
KVücut Analizi